Yleisarvosana | 21 arvostelua) | (
Tässä pienessä pöytämallin teroittimessa on karbiditeroitin terän perusteroitukseen sekä keraaminen teroitin, jolla viimeistelet veitsesi terävyyden.
Yleisarvosana | ☆☆☆☆☆ |
Yleisarvosana |
Pieni, kevyt ja helposti mukana kulkeva. Oli suureksi avuksi hirven paloittelussa kun veitsi tuppaa tylsymään nopeasti.
Yleisarvosana |
Hintaansa nähden tekee kohtuullisen teroituksen. Helppo kantaa mukana kalareissuilla tms.
Yleisarvosana |
OK.
Yleisarvosana |
Tekee tehtävänsä
Yleisarvosana |
Toimii ensi kokeilulla hyvin
Ei vielä kokemusta.
Yleisarvosana |
Ei ole ollut vielä käytössä joten neutraalit kolme pojoa :) eipä ainakaan vie turhaa tilaa joten.. Siinä mielessä ainakin ihan kätevä ainakin.
Yleisarvosana |
Tuote on sellainen retkelle mukaan pieni ja kevyt. Ihan sellaista keittiömestarin partaveistä en saanut sillä aikaan vaikka tuon tyyppisellä esim Fiskarsin teroittimella saan (kostutus, teroitus, pyyhintä ja toisto tarvittaessa). Eli täysin soiva peli ja arvostan että 2 karkeutta jolloin sitä rujompaa voi huoleti käyttää vaikka kirveelle ilman että pelkää pilaavansa hienompaa puolta.
Yleisarvosana |
Pieni ja kevyt, mutta toimiva.